Dragons vyhral vo vyrovnanom zápase s ATU

Domáci Dragons Bratislava a hosťujúci tím ATU Košice z východného Slovenska odohrali dnes svoj prvý semifinálový zápas. Počas celého zápasu si šance tvorili oba tímy no bližšie k víťazstvu bol vždy domáci celok z Bratislavy, ktorý po prvej tretine po góloch Krchňáka a Pavlikoviča viedli nad ATU 2:0. Košičania sa nevzdávali a už v 27.minúte bolo vyrovnané. Do tretej tretiny sa išlo za stavu 3:2 pre Dragons. Vyrovnaný zápas sa snažil za každú cenu vyhrať Dragons, no keď vždy strelil gól ATU vzápätí vyrovnalo. No necelé tri minúty do konca zápasu dal víťazný gól Máder a Dragons vyhral nad ATU tesne 5:4.

Dragons Bratislava 5:4 ATU Košice

( 2:0 , 1:2 , 2:2)

Góly:

Dragons Bratislava: 13.min. Marek Krchňák ( Vladimír Bereš ), 17.min. Patrik Pavlikovič ( Tomáš Máder ), 32.min. Patrik Pavlikovič ( Tomáš Máder ), 53.min. Juraj Urban ( Tomáš Máder ), 57.min. Tomáš Máder ( - )

ATU Košice: 22.min. Martin Macejko ( Lukáš Řezanina ), 28.min. Filip Rajnec ( Patrik Pelegrín ), 45.min. Filip Rajnec ( Lukáš Řezanina ), 55.min. Martin Macejko ( Filip Rajnec )

Vylúčenia: 3:3

Využité presilovky: 0:1

Strely: 24:30